Представники департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали Цуманську ВК-84

30 червня 2016 року Цуманську виправну колонію №84 з моніторинговим візитом відвідали представники департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – головний спеціаліст департаменту Юрій Ситнік, провідний спеціаліст Галина Килимова та регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Рівненській області Сергій Іллюк.

У супроводі заступника начальника управління ДПтС України у Волинській області підполковника внутрішньої служби Юрія Безушкевича посадові особи відвідали об’єкти установи, ознайомились з умовами тримання засуджених.

Скарг від засуджених на неналежні умови тримання та неправомірні дії адміністрації установи не надходило.

За результатами візиту порушень прав людини, неналежних умов тримання засуджених та перевищень меж службових повноважень персоналом установи не встановлено.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: