1. Головна
  2. Колонка автора
  3. На Волині - черговий виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

На Волині - черговий виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

З початку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, представниками управління юстиції Волині здійснено більше ста виїздів у населені пункти області та забезпечено правовою допомогою усі райони Волинського краю.

Сьогодні, під час чергового виїзду мобільної групи у Ратнівську селищну раду, спеціалісти управління юстиції Леся Романенко та Алла Лотвіна , спільно із представниками бюро правової допомоги та Нацполіції спілкувалися з аграріями, громадянами та представниками органів місцевого самоврядування Ратнівщини.

Присутніх проінформовано про роботу оперативного штабу із забезпечення прав і свобод землевласників та землекористувачів та їх майнових прав, а також про діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Окрім цього, громадянам в межах компетенції надані правові консультації щодо порядку виділення земельних часток (паїв) на місцевості, оформлення права власності на новозбудований житловий будинок та процедури оскарження дій державного реєстратора.

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також