В Цуманській виправній колонії №84 відбувся концерт авторської пісні «Відлуння Євромайдану»

В Цуманській виправній колонії №84 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся концерт авторської пісні «Відлуння Євромайдану».

Організаторами концерту стала громадська організація Волинського округу «Всеукраїнського союзу ветеранів АТО».

Активісти організації Віктор Кулачек та Віктор Погуляй виконали ряд пісень на патріотичну тематику, які сприятимуть вихованню патріотичних почуттів в осіб, що перебувають в місцях несвободи.

Громадська організація «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» - це учасники АТО, які об’єдналися для досягнення багатьох важливих для держави цілей, їх мета – зробити менше, але довести справу до логічного завершення, що неодноразово повторяли виконавці протягом виступу.

На час концерту кожного із засуджених охопили спогади минувшини, коли силова протидія протестам з боку влади призвела до відкритого протистояння, що переросло в подальшому в Революцію Гідності.

Гості установи, у свою чергу, переконані, що подібного роду заходи сприяють не лише вихованню у засуджених патріотизму, а й виправленню та поверненню на шлях законності і правопорядку.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: