Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

В установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.

Із засудженими відділень СПС Маневицької виправної колонії №42 провели лекційні заняття на теми: «Заходи заохочення та стягнення, що застосовуються до засуджених, дисциплінарна відповідальність за вчинення порушень на дільниці соціальної реабілітації», «Праця засуджених до позбавлення волі». Також установу відвідали представники релігійної організації «Християни Віри Євангельської».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 пройшов турнір з міні-футболу». Громадською організацією «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» організовано та проведено концерт авторської пісні «Відлуння Євромайдану». В кімнатах виховної роботи були проведені лекційні заняття на теми: «Основні права та обов’язки засуджених в установах виконання покарань», «Розпорядок дня в установах виконання покарань».

У школі підготовки засуджених до звільнення Ковельської виховної колонії відбулась лекція на тему: «Сприяння процесу особистісного росту, реалізації людського потенціалу, досягнення оптимальної працездатності». Крім того, вихованці зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Графік життя».

Засуджені господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора зіграли у міні-футбол. Було проведено лекцію на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: