1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Розповідаємо про ініціативи Мін'юсту

Розповідаємо про ініціативи Мін'юсту

Радість бути батьками – мабуть, одна з основних в житті людини. З народженням дитини починається не тільки новий етап в житті батьків, але і значно змінюється його режим. Хтось нарікає на відсутність вільного часу, хтось – на появу нових турбот. Але всі сходяться в одній думці – всі труднощі сповна окупаються радістю від спілкування зі своїм малюком.

І ось, сьогодні 06 серпня 2019 року, у нас було складено 400-ий актовий запис про народження! Головний спеціаліст Камінь-Каширського РВ ДРАЦС Катерина Струк урочисто вручала свідоцтво про народження новоспеченим батькам новонародженої Софійки. Дівчинка народилася 03 серпня 2019 року в сім’ї Козловських Сергія та Вікторії з міста Камінь-Каширського та є першою дитинкою у молодої сім’ї.

Щиро вітаємо батьків з народженням дівчинки! Нехай з цього дня удача частіше стукає у ваш дім, нехай малятко дарує вам багато щасливих хвилин і приємних несподіванок, радує вас своїми талантами і яскравими мріями.

Також увагу батьків звернуто на проект Мін`юсту «Відповідальне батьківство» та вручено пам’ятки «Відповідальним батькам - урядова підтримка!».


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також