Профілактичний захід в Любомльському РС КВІ

На виконання плану заходів щодо профілактики вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву на 2016 рік, 4 липня 2016 року працівниками Любомльського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Волинській області було проведено профілактичний захід на тему: «Наркоманія та злочинність».

В ході роботи з дітьми було проведено анкетування, з метою виявлення схильності до вживання наркотиків. Продемонстровано телепередачу із циклу «Територія каяття» під назвою «Наркоманія і злочинність», в якому чітко відслідковується взаємозв’язок між вживанням наркотиків та вчиненням злочинів.

Дітям роз’яснили, що вчинення злочину особою, яка перебуває у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів є однією із обставин, що обтяжує покарання. Вкотре неповнолітнім було наголошено на недопущенні вчинення повторних злочинів.

Фахівець (з питань соціальної
роботи із суб’єктами пробації)
Любомльського РС КВІ
Ольга Васютич
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: