Підоблікових Ковельського МРВ КВІ навчали правильно писати резюме

За сприяння Британської Ради в Україні, в межах проекту соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни», на базі Ковельського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

До заходу залучено осіб, які перебувають на обліку в Ковельському МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області. Засудженим роз’яснено правила написання резюме, розміщення його в електронному вигляді на сайтах роботодавця. Кожен з присутніх з допомогою фахівця центру зайнятості написав резюме самостійно.

«Якісно складене резюме – одна з головних умов успішного працевлаштування», – зазначив фахівець центру зайнятості.

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи. Тому, мета даного заходу – допомогти кожному учаснику семінару оволодіти ефективними прийомами пошуку роботи в найкоротші терміни, адже офіційне працевлаштування позитивно впливає на засуджених та зменшує ризик вчинення нових злочинів.

Інспектор
Ковельського МРВ КВІ
Юлія Мацюк
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: