Верхова їзда – гармонія духу, душі та тіла

Ще з давніх-давен відомо про позитивний вплив спілкування з конем та користь верхової їзди. У стародавній Греції запровадили спеціальний термін – «іппотерапія», який і нині широко використовуться у всьому світі.

Так, за сприяння Британської Ради в Україні, в межах проекту соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни», засуджені особи, які перебувають на обліку Ковельського МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області, спільно з працівниками відділу безпосередньо відчули всі переваги саме цього виду терапії. Учасники заходу побували в урочищі «Фасти» Ковельського району, в якому знаходиться райський куточок тваринного світу.

У господарстві активно займаються розведенням коней. Наразі їх налічується близько 30. Головна його мета далеко не спортивного характеру, тут займаються з дітьми, хворими на ДЦП та інші недуги.

Їзда верхи допомагає людям стати більш впевненими у собі, відкритими до спілкування. Можливо, саме тому жоден з учасників заходу не відмовився сісти на коня. Ці дві години терапії стали одним з найприємніших моментів життя кожного присутнього.

Начальник
Ковельського МРВ КВІ
Ірина Смоляр

Коментарі

10 травня 2017 о 12:40
Скажите пожалуйста ,как добраться туда?с Ковеля
12 травня 2017 о 15:07
Как туда доехать с Ковеля?
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: