Для підоблікових Луцького МРВ КВІ провели навчальну гру «Країна гідності»

12 липня 2016 року Луцьким міськрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, спільно з Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом, проведено навчальну гру «Країна гідності».

«Країна Гідності» – це карткова гра, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою.

Підсумовуючи результати гри, учасники зазначили, що вона вкрай пізнавальна та допомагає не тільки більше зрозуміти про соціальні права, а й сприяє розвитку навичок дискусії та аргументації.

Одна із учасниць гри зазначила: «Я навіть не очікувала, що так важко бути членом парламенту та приймати відповідальні рішення в інтересах всієї країни».

Психолог
Луцького МРВ КВІ
Оксана Кучинська
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: