1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Юстиція Волині провела правовий квест із дітками у міському парку Луцька

Юстиція Волині провела правовий квест із дітками у міському парку Луцька

Представники юстиції Волині в рамках проєкту “Я МАЮ ПРАВО” проводили цікаве спілкування із дітками - відвідувачами Центрального парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, що у місті Луцьку. Зокрема, організували правовий квест. Так, дітки, котрі правильно відповідали на правові запитання, отримували подарунок — книгу-розмальовку “Юстиція — дітям” та прапорці.

Мета заходу — ознайомлення дітей із їхніми основними правами. Переконані, що такі інтерактивні неформальні бесіди з малечею сприятимуть формуванню покоління, що вмітиме захищати свої права. Зазначимо, що діти проявили високий рівень правових знань та ерудованість.

До слова, юстиція Волині постійно проводить такі цікаві зустрічі із маленькими жителями Волинського краю, а незабаром діток чекає чимало заходів від юристів установи у новому навчальному році.

Для батьків, що супроводжували своє чадо, були надані буклети проєкту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО”, зокрема, як протидіяти домашньому насильству, як поїхати з дитиною за кордон без згоди другого з батьків, як оформити аліменти та про суд за участі присяжних.

Тож, щиро дякуємо малечі за чудовий настрій, який вони подарували, беручи участь у квесті.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?
Податкову знижку запроваджено для батьків, які вкладають кошти в розвиток своїх дітей, щоб вони мали можливість отримати від держави допомогу у вигляді зменшення сплати податків від свого офіційного доходу.

Що таке домашнє насильство і яких форм воно буває - роз'яснення надає юстиція Волині

Що таке домашнє насильство і яких форм воно буває - роз'яснення надає юстиція Волині
Домашнє насильство є окремим злочином і означає умисне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах.