З керівниками лікувально-профілактичних закладів УВП та СІЗО Волинської області проведено оперативну нараду

14 липня 2016 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України у Волинській області з керівниками лікувально-профілактичних закладів установ виконання покарань та СІЗО проведено нараду з питань медико-санітарного забезпечення засуджених та ув’язнених.

Участь у нараді прийняли: начальник сектору охорони здоров'я управління ДПтС України у Волинській області Сергій Гембік, спеціаліст лікар-епідеміолог сектору охорони здоров'я управління Роман Гоцик, начальники медичних частин УВП та СІЗО області, медичні працівники установ області, відповідальні за роботу з ВІЛ-інфікованими, завідуюча лабораторією КЗ «ВОЦПБ-СНІДом» Алла Кінах.

Під час наради було заслухано начальників медичних частин щодо покращення медико-санітарного забезпечення, покращення стану виконавчої дисципліни та якості ведення медичної документації.

В рамках наради завідуюча лабораторією КЗ «ВОЦПБ-СНІДом» Алла Кінах провела тренінг для медичних працівників установ області, які проводять тестування на ВІЛ швидкими тестами.

Таким чином присутні набули практичних навичок з виконання швидких тестів та закріпили свої знання щодо порядку виконання тестування.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: