Пенітенціарій Волині взяв участь в круглому столі «Роль адвоката у забезпеченні права на отримання медичної допомоги затриманим та особам, які відбувають покарання»

12 липня 2016 року в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проведено круглий стіл «Роль адвоката у забезпеченні права на отримання медичної допомоги затриманим та особам, які відбувають покарання».

У заході взяли участь Уповноважений Верховної Ради з прав людини, представники Національної Поліції, Міжнародного Фонду «Відродження», громадського сектору, Державної пенітенціарної служби. До даного заходу долучився і пенітенціарій Волині – начальник сектору охорони здоров’я управління ДПтС України у Волинській області Сергій Гембік.

Під час круглого столу було обговорено наступні питання: забезпечення права на медичну допомогу затриманим та особам, які відбувають покарання; потреба у посиленні впливу адвокатури на реформи, пов’язані із забезпеченням права на медичну допомогу; діяльність Національної Поліції України, спрямована на вирішення проблем доступу затриманих до своєчасної та якісної медичної допомоги.

Зокрема, начальник сектору охорони здоров'я управління ДПтС України у Волинській області Сергій Гембік розповів присутнім про взаємодію державних органів, сервісних організацій та адвокатури щодо доступу осіб, які відбувають покарання в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області, до своєчасної медичної допомоги.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: