Неповнолітні підоблікові відвідали Ковельську виховну колонію

На виконання плану заходів щодо попередження вчинення повторних злочинів неповнолітніми особами, засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі та звільнених від відбування покарання з випробуванням, працівниками Любомльського РС КВІ управління ДПтС України у Волинській області було організовано відвідування підобліковими Ковельської виховної колонії.

Візит був організований спільно із спеціалістами Любомльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представниками реабілітаційного центру «Ковчег» Волинського обласного благодійного фонду.

Діти, що перебувають на обліку Любомльського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції, були ознайомлені з порядком відбування покарання неповнолітніми засудженими, особливостями їх навчання та праці, заходами заохочення та стягнення, які до них застосовуються.

Працівники кримінально-виконавчої інспекції переконані, що відвідування цієї установи змусить неповнолітніх підоблікових замислитись над своїми вчинками та поведінкою в майбутньому.Фахівець (із питань соціальної
роботи з суб’єктами пробації)
Любомльського РС КВІ
Ольга Васютич
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: