Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

В установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.

Із засудженими відділень СПС Маневицької виправної колонії №42 провели лекційні заняття на теми: «Права та обов’язки засуджених до позбавлення волі», «Праця засуджених до позбавлення волі». Установу відвідали представники релігійної організації «Українська Місія Благовістя».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 відбулось змагання з волейболу. В кімнатах виховної роботи були проведені лекційні заняття на теми: «Залучення засуджених до суспільно корисної праці», «Розпорядок дня в установах виконання покарань». Засуджені Цуманської виправної колонії №84 та Маневицької виправної колонії № 42 взяли участь у проміжних виборах народного депутата України.

У школі підготовки засуджених до звільнення Ковельської виховної колонії відбулась лекція на тему: «Подолання негативних психічних станів, що виникають внаслідок зіткнення з життєвими проблемами». Крім того, вихованці зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Особистість, яка досягає цілі».

Засуджені господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора зіграли у міні-футбол. Було проведено лекцію на тему: «Порядок застосування ЗУ «Про амністію у 2016 році»».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: