Мої враження від Літнього табору "Волинська Січ"

Нещодавно я відвідав Літній табір "Волинська Січ"...

Ми збиралися в Ковелі Біля "Спорт-Комплексу" нас посадили в автобуси і ми поїхали на "Світязь". Їхали не-мало і не-довго 2 години. Наші речі везли в іншому автобусі. Ми приїхали, зайшли в їдальню і там нам почали розказувати частинку тієї "лекції".

"Вам батьки казали що ви сюди приїхали відпочивати? Ні, ви приїхали в армію для таких як ви! У нас на території є 2 "Туалети", "Пісуари", "Тубзікі", називайте їх як хочете. Наступні слова стосуються всіх, коли ви хочете в "тубзік" і там зайнято, то не потрібно вриватися, стукати, кричати що ви зараз лопнете, і не соромитися заходити в туалет який не зайнятий. Хлопці! Коли прицілюєтеся ти прицілюйтеся пилніше..."

Через годину нам привезли наші речі, ми їх розібрали і пошикувалися, поки нам розказували про те, як ми будемо спати. Розкладаючи речі один хлопець зенепритомнів і впав. Інструктори відразу побігли йому допомагати, занесли в палатку і розказали що робити, якщо бачете що, у вас темніє в очах або якщо ваш приятель біля вас падає.

Нас розпреділили по палатках: 1 палатка це дівчата (І вони там були), 2 палатка це ми (Хлопці 7-10 р.), 3 палатка (Хлопці 11-13 р.), 4 палатка (Хлопці 14-15 р.), 5 палатка (Холопці 16+ р.)

Перевіряли сумки на наявність їжі, її в нас "конфіскували" і видавали на полуденок. Ми зайшли в палатки, моїми "співмешканцями" були (Буду розказувати по позивним) Тища, Лев, Якір, Стрілець, Дикобраз, Павук, Орел, Ато, Террорист, Джагернаут (Я!). Можете подивитись на план палатки!

А також Фото!

На дворі була гарна погода

Увечері ми зібралися біля вогнища і почався "Вечір Знайомств". Наприкінці нас записували на курси рейнджерів. Всі, хто погодився, вночі викликали на збори рейнджерів і ми бігли з просоння кілометр в одну сторону, присіли 70 разів і кілометр назад. Хто відставав - До Побачення! З нашої палатки залишився лише Павук, я міг залишитися якби ми не бігли по піску і я одягнув кросівки.

Графік Дня
Підйом був о 8 ранку, ми шикувалися та йшли на зарядку до Озера "Світязь". Коли приходили назад - прибирали в наметах і нам їх перевіряли. За кожне сміття - 10 відтискань, тобто якщо знайшли пакетик, чиїсь носки та не застелене ліжко - 30 відтискань.

у наступні дні ми співали пісні біля вогнища ось деякі з них:

Лента За Лентою

Вже вечір вечоріє, повстанське серце б’є,
А лента набої поспішно подає.

Приспів:
Ах, лента за лентою – набої подавай,
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!
Ах, лента за лентою – набої подавай,
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!

А ворог атакує і преться щосил,
Юнак-кулеметник їх вправно косив.

Приспів

Як сонце сходило, втомлений юнак,
Упав він ранений, упав він навзнак.

Приспів

До нього санітарка поспішно іде,
В обличчя вдивляєсь, його пізнає.

Приспів

Він в неї вдивляєсь, пече в грудях рана,
Біля кулемета дівчина молода.

Приспів

А ворог атакує, в останній момент –
Наново заграв вже затихлий кулемет.


Приспів (2)

Коли у путь


Коли у путь, коли у путь,
Коли у путь сурма покличе,
Ти пригадай наш давній звичай —
Веселу пісню заспівай.

Приспів:

Бий барабан, бий барабан,
Бий барабан, лунайте труби.
Цілуй дівчину просто в губи
І келих повний наливай.

Султан завів собі гарем,
Жінок з півсотні має в нім.
І кожну може з них обнять.
Хотів би я султаном стать.
Та він нещасний чоловік:
Не їсть він сала цілий вік,

Бо не велить йому Коран.
Нехай же буде він султан.

Приспів.

У Римі Папі добре жить,
Вино, як воду, може пить,
Ще й грошей повна келія.
Хотів би бути Папа я.
Та він нещасний чоловік:
Не знав кохання цілий вік.
А я не хочу буть один.
Нехай же буде Папа він.

Приспів.

А я наллю собі бокал,
Перехилю, щоб він не впав,
Ще й обійму дівочий стан —
Тепер я Папа і султан.

Приспів.


А за деревом дерево

Дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ , а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево , а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за кущем як ви думаєте що? - А за кущем знову Дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево,, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом кущ!

Я дуже задоволений гарно проведеним часом, і наступного літа також приїду до табору!

Коментарі

20 липня 2016 о 16:47
Дуже класно!
Шкода, що такого не було у моєму дитинстві.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: