Мої враження від Літнього табору "Волинська Січ"

Нещодавно я відвідав Літній табір "Волинська Січ"...

Ми збиралися в Ковелі Біля "Спорт-Комплексу" нас посадили в автобуси і ми поїхали на "Світязь". Їхали не-мало і не-довго 2 години. Наші речі везли в іншому автобусі. Ми приїхали, зайшли в їдальню і там нам почали розказувати частинку тієї "лекції".

"Вам батьки казали що ви сюди приїхали відпочивати? Ні, ви приїхали в армію для таких як ви! У нас на території є 2 "Туалети", "Пісуари", "Тубзікі", називайте їх як хочете. Наступні слова стосуються всіх, коли ви хочете в "тубзік" і там зайнято, то не потрібно вриватися, стукати, кричати що ви зараз лопнете, і не соромитися заходити в туалет який не зайнятий. Хлопці! Коли прицілюєтеся ти прицілюйтеся пилніше..."

Через годину нам привезли наші речі, ми їх розібрали і пошикувалися, поки нам розказували про те, як ми будемо спати. Розкладаючи речі один хлопець зенепритомнів і впав. Інструктори відразу побігли йому допомагати, занесли в палатку і розказали що робити, якщо бачете що, у вас темніє в очах або якщо ваш приятель біля вас падає.

Нас розпреділили по палатках: 1 палатка це дівчата (І вони там були), 2 палатка це ми (Хлопці 7-10 р.), 3 палатка (Хлопці 11-13 р.), 4 палатка (Хлопці 14-15 р.), 5 палатка (Холопці 16+ р.)

Перевіряли сумки на наявність їжі, її в нас "конфіскували" і видавали на полуденок. Ми зайшли в палатки, моїми "співмешканцями" були (Буду розказувати по позивним) Тища, Лев, Якір, Стрілець, Дикобраз, Павук, Орел, Ато, Террорист, Джагернаут (Я!). Можете подивитись на план палатки!

А також Фото!

На дворі була гарна погода

Увечері ми зібралися біля вогнища і почався "Вечір Знайомств". Наприкінці нас записували на курси рейнджерів. Всі, хто погодився, вночі викликали на збори рейнджерів і ми бігли з просоння кілометр в одну сторону, присіли 70 разів і кілометр назад. Хто відставав - До Побачення! З нашої палатки залишився лише Павук, я міг залишитися якби ми не бігли по піску і я одягнув кросівки.

Графік Дня
Підйом був о 8 ранку, ми шикувалися та йшли на зарядку до Озера "Світязь". Коли приходили назад - прибирали в наметах і нам їх перевіряли. За кожне сміття - 10 відтискань, тобто якщо знайшли пакетик, чиїсь носки та не застелене ліжко - 30 відтискань.

у наступні дні ми співали пісні біля вогнища ось деякі з них:

Лента За Лентою

Вже вечір вечоріє, повстанське серце б’є,
А лента набої поспішно подає.

Приспів:
Ах, лента за лентою – набої подавай,
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!
Ах, лента за лентою – набої подавай,
Вкраїнський повстанче, в бою не відступай!

А ворог атакує і преться щосил,
Юнак-кулеметник їх вправно косив.

Приспів

Як сонце сходило, втомлений юнак,
Упав він ранений, упав він навзнак.

Приспів

До нього санітарка поспішно іде,
В обличчя вдивляєсь, його пізнає.

Приспів

Він в неї вдивляєсь, пече в грудях рана,
Біля кулемета дівчина молода.

Приспів

А ворог атакує, в останній момент –
Наново заграв вже затихлий кулемет.


Приспів (2)

Коли у путь


Коли у путь, коли у путь,
Коли у путь сурма покличе,
Ти пригадай наш давній звичай —
Веселу пісню заспівай.

Приспів:

Бий барабан, бий барабан,
Бий барабан, лунайте труби.
Цілуй дівчину просто в губи
І келих повний наливай.

Султан завів собі гарем,
Жінок з півсотні має в нім.
І кожну може з них обнять.
Хотів би я султаном стать.
Та він нещасний чоловік:
Не їсть він сала цілий вік,

Бо не велить йому Коран.
Нехай же буде він султан.

Приспів.

У Римі Папі добре жить,
Вино, як воду, може пить,
Ще й грошей повна келія.
Хотів би бути Папа я.
Та він нещасний чоловік:
Не знав кохання цілий вік.
А я не хочу буть один.
Нехай же буде Папа він.

Приспів.

А я наллю собі бокал,
Перехилю, щоб він не впав,
Ще й обійму дівочий стан —
Тепер я Папа і султан.

Приспів.


А за деревом дерево

Дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ , а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево , а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за кущем як ви думаєте що? - А за кущем знову Дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево,, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом дерево, а за деревом дерево, а за деревом кущ, а за кущем знову дерево, а за деревом кущ!

Я дуже задоволений гарно проведеним часом, і наступного літа також приїду до табору!

Коментарі

20 липня 2016 о 16:47
Дуже класно!
Шкода, що такого не було у моєму дитинстві.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: