1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Юстиція Волині та луцькі прикордонники спільно реалізовують проєкт “Я МАЮ ПРАВО”

Юстиція Волині та луцькі прикордонники спільно реалізовують проєкт “Я МАЮ ПРАВО”

Працівники юстиції Волині зустрілися за круглим столом із представниками Луцького прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Під час робочої зустрічі обговорили основні напрямки реалізації проєкту “Я МАЮ ПРАВО” на Волині, новації у роботі Міністерства юстиції України, головні аспекти законів #ЧужихДітейНеБуває та про діяльність комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.Крім того, учасники заходу проаналізували результати роботи по інформуванню громадян з питань виїзду дитини за кордон та прийняли рішення про проведення найближчим часом спільних заходів.

Нагадаємо, Луцький прикордонний загін кілька років є партнером обласного управління юстиції з питань реалізації правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО” і завжди охоче долучається до заходів, організованих юстицією.

#ЮстиціяВолині
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?
Податкову знижку запроваджено для батьків, які вкладають кошти в розвиток своїх дітей, щоб вони мали можливість отримати від держави допомогу у вигляді зменшення сплати податків від свого офіційного доходу.

Як поїхати з дитиною за кордон без нотаріально засвідченої згоди другого з батьків?

Як поїхати з дитиною за кордон без нотаріально засвідченої згоди другого з батьків?
Триває пора відпусток. Тож виникає багато запитань щодо поїздок на відпочинок в інші країни. Про основні правила перетину кордону з дитиною, які варто знати кожному, нагадує управління юстиції Волині.