Відкритий чемпіонат Волині з бодібілдінгу, бодіфітнесу, менс-фізік та фітнес-бікіні

У такий сонячний та приємний день, 4-го жовтня, о 15 годині в місті Луцьку у Палаці культури, що по вулиці Богдана Хмельницього 1, пройшов Відкритий чемпіонат Волині з бодібілдінгу, бодіфітнесу, менс-фізік та фітнес-бікіні.

Відомо, що культуризм (культура тіла, бодибілдинг англ. bodybuilding) – система вправ, спрямована на пропорційний розвиток людського тіла, нарощування маси й розвиток рельєфу м’язів, контроль товщової (жирової) тканини тіла, тренування сили й витривалості.

Бодіфітнес - це різновид бодібілдінгу, де вся увага приділяється пропорційному і гармонійному розвитку тіла. На відміну від фітнеса, у бодіфітнесі не приділяється увага гімнастичним навичкам, а основний акцент робиться на силові тренування.

Менс Фізик (Men's Physique) являє собою деяке поєднання двох напрямів бодібілдінгу і фітнесу. Чоловіча фігура на цих змаганнях не повинна рясніти м'язовою масою, вражати роздутими жилами і збільшеними пропорціями. Тут все повинно бути в міру: прокачаний, рельєфний торс спортсмена, пропорційне співвідношення плечей і стегон, неперекачані ноги, здоровий вид шкіри. При показі спортсмени не приймають обов'язкові пози, які традиційні для змагань по бодібілдінгу.

Cпортсмени мають бути одягнені в шорти по коліна, чим і дуже відрізняються від традиційних змагань, де бодібілдери виступають одягненими в короткі плавки і відповідно відкривають верхню частину ніг. Взуття виключене, а шорти можуть бути різних «веселеньких» забарвлень. Номінанти більше схожі на доглянутих фотомоделей, ніж на спортсменів. Судді приділяють увагу симетричності мускулатури, стану організму, поведінці і особистим якостям хлопців.

Під час змагань, спортсмени з'являються на сцені в шортах або штанях, а також босими і з голим торсом. Як правило, переможцями стають конкурсанти, у кого найбільш симетричні пропорції мускулатури і відмінний загальний фізичний стан. Суть цієї номінації полягає в тому, щоб у спортсменів була помірна кількість і об'єми м'язів.

Фітнес-бікіні вимагає від учасників: бути в яскравих стильних купальниках («стренги» і «танго» не підходять), мати високі підбори, якщо платформа, то не вище, ніж 1 см.

Перша частина – презентація, своєрідна прогулянка моделі, кожна по черзі представляє себе, виходячи на середину сцени обличчям до суддів, потім поза «спиною до суддів», знову ж лицем і до краю сцени. Непристойна жестикуляція відсутня. Кожен учасник має 10 хвилин для показу. Потім всі учасниці запрошуються групами і уважно виконують вказівки суддів. Спортсменок можуть міняти місцями, групувати – і все для того, щоб обрати найдостойнішу.

Звичайно, що кожна учасниця приділила немало часу та сил, готовлячись до чемпіонату. Проте судді обирають найбільш збалансовану форму і зовнішність (осанка, тонус шкіри, вміння позувати та загальне враження і розуміння краси).
Саме при виборі купальника проявляється індивідуальність спортсменки, адже будова тіла індивідуальна. Кожна з учасниць має право бути впевненою, щоб виділитися, можна проводити рукою по волоссі, облизувати губи, хлопати себе по ягідничках та робити легкі рухи волоссям, кружляти. Це придає ще більшої сексуальності та грайливості дівчатам.

Саме такою приємністю наповнилась друга половина дня))
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: