Вихідні дні засуджених установ виконання покарань Волині

В установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.
Із засудженими відділень СПС Маневицької виправної колонії №42 провели лекційні заняття на теми: «Негативний вплив алкоголевмісних речовин на організм людини», «Відповідальність за злочини, вчинені в місцях позбавлення волі». Також установу відвідали представники релігійних організацій «Християни Віри Євангельської» та «Українська Місія Благовістя».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 пройшли змагання з міні-футболу та волейболу. В кімнатах виховної роботи були проведені лекційні заняття на теми: «Порядок застосування до засуджених стягнень та заохочень», «Розпорядок дня в установах виконання покарань». Також відбулася зустріч засуджених із священнослужителями УПЦ.

В Ковельській виховній колонії пройшов XXV фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина» за тематикою: «Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску – Святу Україну». У школі підготовки засуджених до звільнення відбулась лекція на тему: «Вивчення шляхів збереження здоров’я та безпечної поведінки». Крім того, вихованці зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Цінність особистості».

Між засудженими господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора відбувся турнір з шахів та шашок. Було проведено лекцію на тему: «День Хрещення Київської Русі-України».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: