Відтепер у Ковелі працюватиме молодіжний клуб ораторського мистецтва «Красномовець. Ковель».

Запрошуємо долучатись до участі усіх, хто хоче проводити час в колі цікавих людей, хто хоче знайомитись з новими людьми з інших міст та стати впевненим у собі.

«Красномовець. Ковель» – це не просто ораторський клуб. Він входить в мережу ораторських клубів України і є першим містом районного значення, став частиною цього масштабного проекту.

Клуб об’єднує людей, які вчаться цікаво, зрозуміло та лаконічно доносити свої думки до інших у різних сферах життя. Навчання в клубі полягає у виголошені промов перед живою аудиторією на засіданнях клубу.

Кожен член клубу отримує підручник «Красномовець. Базовий рівень», у якому наведені рекомендації для відпрацювання дванадцяти ораторських навичок. Для їх закріплення члени клубу роблять виступи на засіданнях, а саме:

1. Перша промова
2. Структура промови
3. Зоровий контакт
4. Цінність та головна думка промови
5. Жести рук
6. Постава та хода
7. Питання до слухачів
8. Міміка
9. Паузи в промові
10. Гучність голосу
11. Темп та висота голосу
12. Енергетика промови

Кожний виступ - це промова тривалістю у 5-7 хв. Кожний наступний виступ передбачає відпрацювання нової навички та одночасне використання усіх, здобутих у попередніх виступах.

У підручнику даються пояснення до кожної ораторської навички - для чого вона потрібна і як її використовувати. Також є рекомендації як готуватись до виступу, на що звернути увагу та що конкретно потрібно зробити під час виступу. Тему свого виступу члени клубу обирають на власний розсуд.

На кожному засіданні після виголошення підготовлених промов, учасники виголошують також короткі експромт-промови на теми, які визначить ведучий.

А ще на засіданні клубу, крім ролі підготовленого промовця, ведучого та оцінювача, члени клубу можуть виконувати ролі:
● Букініста - промова про книгу;
● Коміка - анекдот, стендап, чи гумористична промова;
● Поета - декламування поезії на пам’ять.

Принагідно вітаємо нашу постійну волонтерку, учасницю молодіжної команди Ангеліну Махнюк з новим титулом - координаторки проекту «Красномовець.Ковель».

Саме ця тендітна дівчинка, учениця ЗЗСО-ліцей №11, рік тому відгукнулась на оголошення про ініціативу відкриття Молодіжного центру та підготувала цілу промову, з якою знялась у відеоролику, а пізніше демонструвала його разом з іншими активістами депутатському корпусу Ковельської міської ради.

Тоді команді вдалось переконати владу у необхідності створення простору для розвитку молоді. Іось тепер ми маємо крутий Молодіжний центр «Місто ідей»! А ще Ангеліна талановита акторка у Ковельському аматорському експериментальному театрі-студії "10 ряд 10 місце", обожнює публічні виступи та планує пов'язати з цим своє життя.

Facebook: Красномовець.Ковель, Молодіжний центр «Місто ідей»
Instagram: @ideas_city

БІЛЬШЕ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ «КРАСНОМОВЕЦЬ»:
Facebook: https://www.facebook.com/krasnomovec.club.
Instagram: https://www.instagram.com/krasnomovec.club.
Тelegram: https://t.me/krasnomovec
Youtube: http://bit.ly/2AvNSyV
Сайт: https://krasnomovec.club/

#красномовецьковель #красномовець #МістоІдей