1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Відбулось засідання круглого столу з працівниками відділів ДРАЦС Волині з питань протидії торгівлі людьми

Відбулось засідання круглого столу з працівниками відділів ДРАЦС Волині з питань протидії торгівлі людьми

Під головуванням керівника юстиції Волині Валентина Кухарика відбувся круглий стіл для працівників відділів ДРАЦС з питань протидії торгівлі людьми. Перед присутніми виступив постійний партнер управління щодо реалізації правопросвітницького проєкту “Я МАЮ ПРАВО” в області, сімейний радник, керівник громадської організації “Велес+” Віктор Вальчук.

Зазначимо, що торгівля людьми - це ганебний злочин нашого часу! Вважаємо, що про цей злочин, який калічить життя людей, сімей, повинен знати кожний аби вчасно сказати "стоп!", і не потрапити в будь-яку форму торгівлі людьми! Примусове одруження - це одна з форм торгівлі людьми. Шлюб з іноземцем - це теж ризик потрапити в ситуацію торгівлі людьми (трудова та сексуальна експлуатація, примусова вагітність тощо).

- Тому саме сьогодні про цей злочин, про механізми попередження торгівлі людьми, про роль суб'єктів взаємодії та про інші важливі моменти, ми спілкувалися під час засідання круглого столу. Адже під час реалізації правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» можна більш ефективніше проводити інформування громадян про проблему торгівлі людьми, що в майбутньому зможе врятувати не одне життя, - відзначив Віктор Вальчук.


До слова, засідання круглого столу відбулося в рамках реалізації проєкту "Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні. Волинський компонент" за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за фінансової підтримки Уряду Канади. Уся інформація на засіданні була направлена на усунення причин та умов, що призводять до ситуацій торгівлі людьми, виявлення імовірно постраждалих осіб та перенаправлення їх для отримання допомоги!

Щиро переконані, що саме об'єднавши зусилля, ми зможемо досягти позитивного результату!

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Щодо деяких аспектів проведення фінансового моніторингу адвокатами та суб'єктами господарювання, що надають юридичні послуги

Щодо деяких аспектів проведення фінансового моніторингу адвокатами та суб'єктами господарювання, що надають юридичні послуги
Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» є спеціальним нормативно-правовим актом, яким регламентується діяльність, пов’язана з фінансовим моніторингом.