Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

В установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.

Ковельську виховну колонію та Маневицьку виправну колонію №42 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відвідали представники Християнської місії «Українська місія благовістя» разом із представниками з Німеччини.

Із засудженими відділень СПС Маневицької виправної колонії №42 провели лекційні заняття на теми: «Права та обов’язки засуджених до позбавлення волі», «Праця засуджених до позбавлення волі».

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 відбулись турніри з міні-футболу та волейболу В кімнатах виховної роботи були проведені лекційні заняття на теми: «Виготовлення паспорта громадянина України», «Відповідальність за злочини, скоєні в місцях несвободи».

У школі підготовки засуджених до звільнення Ковельської виховної колонії відбулась лекція на тему: «Подолання негативних психічних станів, що виникають внаслідок зіткнення з життєвими проблемами». Крім того, вихованці зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Особистість, яка досягає цілі».

Засуджені господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора зіграли у міні-футбол. Було проведено лекцію на тему: «Порядок застосування ЗУ «Про амністію у 2016 році»».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: