Установи виконання покарань Волині відвідали представники Християнської місії «Українська місія благовістя»

06 серпня 2016 року Ковельську виховну колонію та Маневицьку виправну колонію №42 управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відвідали представники Християнської місії «Українська місія благовістя» разом із представниками з Німеччини.

Гості установи проводили лекції на релігійну тематику, по завершенні яких разом із засудженими обговорювали усі питання, які викликали найбільше зацікавлення. Виконувалися релігійні пісні. Окремі члени релігійної організації, на власному прикладі, розповіли про свій життєвий шлях та про те, як вони «прийшли» до Бога, до щирого покаяння.

Представники Християнської місії надали благодійну допомогу, зокрема для вихованців Ковельської виховної колонії: гігієнічні набори та солодкі подарунки, адміністрації Маневицької виправної колонії №42 надано будівельні матеріали (шифер та шиферні цвяхи на загальну суму 6000 грн.) для покращення комунально-побутових умов засуджених колонії.

Релігійна організація «Українська місія благовістя» уже неодноразово відвідувала установи виконання покарань Волинської області, з метою проведення духовно-просвітницьких заходів із засудженими.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: