Ковельській виховній колонії надали благодійну допомогу

10 серпня 2016 року в Ковельську виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області завітала представник благодійного українсько-канадського фонду «Світ для дітей» у м. Ковель Олена Галайчук.

Благодійний фонд «Світ для дітей» співпрацює з управлінням ДПтС України в області протягом тривалого часу. За цей період неповнолітні засуджені виховної колонії отримали неабияку допомогу.

Так, минулого року, під час попереднього візиту було досягнуто домовленості про виділення допомоги для придбання промислової пральної машини та сприяння адміністрації колонії у забезпеченні вихованців постільною білизною, одягом та взуттям.

Отож, враховуючи потребу у поліпшенні бази побутового відділення, представники фонду подарували для виховної колонії пральну машинку,вартістю 129 тис. грн.

Такому подарунку були раді не лише вихованці, а й керівництво управління та адміністрація установи. Зокрема, заступник начальника управління, підполковник внутрішньої служби Юрій Безушкевич зауважив, що керівництво установи завжди відкрите до співпраці з благодійними, релігійними та громадськими організаціями, які надають неповнолітнім правопорушникам і матеріальну, і моральну допомогу.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: