1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Як пройшов Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу? Інформує Юстиція Волині

Як пройшов Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу? Інформує Юстиція Волині

Нарешті ми готові поділитися з вами результатами проведення Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

За період з 16 по 20 вересня в рамках Тижня фахівцями головних територіальних управлінь юстиції та органами системи безоплатної правової допомоги спільно з партнерами проєкту Я МАЮ ПРАВО! було проведено:

💥 39 345 уроків «Стоп булінг» в 7630 школах по всій Україні для понад 1,5 мільйонів школярів;
💥 1 362 уроки в 368 закладах професійно-технічної освіти;
💥 792 уроки в спортивних гуртках, секціях;
💥 551 урок «Стоп булінг!» в 193 інтернатах;
💥 18 319 інших правопросвітницьких заходів для школярів, їх батьків, учителів та інших учасників освітнього процесу. Переходьте за хештегом РазомПротиБулінгу та дивіться, як проходили деякі з них.

Хочемо подякувати усім, хто так чи інакше долучився до проведення заходів, бо саме завдяки спільним зусиллям нам вдалося досягти таких результатів

А ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо працювати над подоланням булінгу в українських школах. Якщо ви хочете, щоб правопросвітницькі уроки на тему протидії булінгу провели у вашій школі (класі) - пишіть нам в коментарях, а ми допоможемо організувати проведення таких уроків.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Як виконуються рішення суду?

Як виконуються рішення суду?
Рішення суду – це акт, ухвалений іменем України, яким закінчується розгляд справи в суді. Судовими рішеннями є: ухвали, рішення, постанови, судові накази. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

Хто такі присяжні, як ними стати та які справи розглядаються за їх участю?

Хто такі присяжні, як ними стати та які справи розглядаються за їх участю?
Статтею 124 Конституції України визначено, що народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через присяжних. Міністерство юстиції консультує в рамках проєкту «Я маю право!».