В управлінні ДПтС України у Волинській області відбулася нарада за участю оперативних працівників установ виконання покарань області

18 серпня 2016 року на базі управління ДПтС України у Волинській області проведено нараду із заступниками начальників установ виконання покарань та Луцького слідчого ізолятора, що відповідають за здійснення оперативно-розшукової діяльності, працівниками оперативних підрозділів установ виконання покарань області за участі працівників Головного управління Національної поліції у Волинській області та Прокуратури Волинської області.

Під час проведення наради заслухано звіти керівників оперативних підрозділів установ виконання покарань області про вжиті протягом 7-ми місяців 2016 року заходи щодо забезпечення належного правопорядку в установах, протидії злочинності та перекриття каналів надходження заборонених предметів до зон, що охороняються.

В ході наради звернуто особливу увагу на питання забезпечення належної взаємодії з правоохоронними органами в умовах реформування органів внутрішніх справ, вжиття спільних заходів щодо попередження вчинення злочинів, насамперед в сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Заступник начальника слідчого управління ГУНП у Волинській області Анатолій Петрушин надав вичерпні відповіді на запитання щодо розслідування кримінальних проваджень, вчинених засудженими, а також за фактами спроб передачі засудженим наркотичних засобів.

Обговорено питання забезпечення постійного патрулювання силами груп швидкого реагування ГУНП у Волинській області територій, прилеглих до установ, з метою попередження вчинення перекидів заборонених предметів та затримання осіб, що їх здійснюють.

За результатами проведення визначено пріоритетні напрямки діяльності, спрямовані на забезпечення належної оперативної обстановки в підпорядкованих установах виконання покарань, тісної взаємодії з органами Національної поліції, а також належного перекриття каналів надходження заборонених предметів до установ виконання покарань.

Сектор оперативно-розшукової роботи
управління ДПтС України у Волинській області

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: