Для засуджених Цуманської виправної колонії (№84) виступив гурт «Маханаїм»

Нещодавно в Цуманській виправній колонії (№84) управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся благодійний концерт гурту «Маханаїм» за сприяння Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».
Такий захід проводився в установі вперше, проте лідери гурту раніше уже бували з концертними програмами в установах виконання покарань Волині.

Соціальне служіння «Маханаїм» займається духовною та психологічною підтримкою людей, які опинились у складних життєвих обставинах. Волонтери служіння регулярно відвідують виправні колонії України, серед яких була і дана установа. Основна мета таких візитів – допомогти засудженим стати на шлях виправлення.

Протягом концерту солісти гурту виконали ряд пісень релігійного характеру. Крім того виступили з проповідями, під час яких доносили до присутніх Слово Боже. Наголошували на тому, що потрібно каятися, молитися Богу та найголовніше – вірити.

Даний захід викликав значне зацікавлення не лише у засуджених, а й у співробітників установи, так як пройшов на високому емоційному рівні. Подібні заходи, на думку курівництва виправної колонії, позитивно відображатимуться на перевихованні та ресоціалізації засуджених.

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: