Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

В установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.

В Маневицькій виправній колонії (№42) відбулось змагання з настільного тенісу. Із засудженими відділень СПС провели лекційні заняття на теми: «Негативний вплив алкоголевмісних речовин на організм людини», «Вся правда про наркотики, алкоголь, тютюн». Також установу відвідали представники релігійних організацій «Християни Віри Євангельської» та «Адвентисти сьомого дня».

В Цуманській виправній колонії (№84) відбувся благодійний концерт гурту «Маханаїм» за сприяння Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». Між засудженими відділень №1, №2, №3 пройшов турнір з міні-футболу. Відбулася зустріч із священнослужителями Церкви «Спасіння». В кімнатах виховної роботи проведені лекційні заняття на теми: «Порядок і строки апеляційного та касаційного оскарження», «Про порядок та правові підстави застосування до засуджених заходів заохочення та стягнення».

У школі підготовки засуджених до звільнення Ковельської виховної колонії відбувся тренінг на тему: «Формування готовності до прийняття власних рішень, протистояння маніпуляції та тиску, планування майбутніх дій та вчинків». Також вихованці установи зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекційне заняття на тему: «Що таке ціль?».

Засуджені господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора зіграли у міні-футбол. Було проведено лекцію на тему: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.