В установах виконання покарань Волині відзначили День Незалежності

24 серпня 2016 року український народ відзначив 25-ту річницю проголошення Незалежності України. Не залишились осторонь святкових подій і засуджені установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області.

Так, враховуючи історичне значення проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України та з метою патріотичного виховання, формування громадянської позиції засуджених проведено ряд заходів – просвітницьких, культурно-масових, спортивних.

В усіх установах області проведені лекційні заняття на теми: «25-та річниця незалежності України», «Державна символіка України», «Державотворення України, боротьба українського народу за незалежність», «24 серпня – День Незалежності України». У відділеннях СПС організовано конкурс тематичних стінгазет. За участю представників різних релігійних конфесій відбулись богослужіння. У кімнатах виховної роботи організовано перегляд телепередач та телерепортажів з урочистих заходів в місті Києві та обласних центрах України.

Зокрема, в Ковельській виховній колонії проведено зустріч з представниками служби у справах дітей та центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Ковельської міської ради, громадської організації «Найщасливіша», в ході якої вихованцям прочитано лекцію на тему: «Історичні етапи становлення Української держави». Також проведено денний християнський табір за участю представників братства незалежних церков та місій ЄХБ України.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: