«День відкритих дверей» в Ковельській виховній колонії

23 серпня 2016 року в Ковельській виховній колонії відбувся «День відкритих дверей». Разом з батьками та родичами вихованців установу відвідали начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Ковельської міської ради, голова піклувальної ради Жанна Вельма, начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради Ігор Семенюк, начальник сектору у справах молоді та спорту Ковельської районної державної адміністрації Ігор Ювченко, представники громадської організації «Найщасливіша» та представники братства незалежних церков та місій ЄХБ України.

Батьки вихованців та інші гості мали можливість ознайомитися з умовами навчання, праці та проживання вихованців установи.

В цей день в колонії відбулось урочисте закриття ХХVІІ заочної літньої спартакіади серед засуджених, а також розпочато проведення денного християнського табору за участю представників братства незалежних церков та місій ЄХБ України.


Заступник начальника відділу
соціально-виховної та психологічної роботи
Ковельської виховної колонії
Є. Кича
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: