В Ковельській виховній колонії проведено денний християнський табір

В Ковельській виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області, в період з 23 по 26 серпня 2016 року, представниками братства незалежних церков та місій ЄХБ України проведено денний християнський табір.

Організатори табору проводили серед неповнолітніх засуджених духовно-просвітницьку роботу: читали лекції, організовували перегляд фільмів релігійної тематики. Вихованці брали активну участь під час бесід, висловлювали свою думку, ділились враженнями від побаченого та почутого. Гості установи постійно наголошували неповнолітнім засудженим на тому, що потрібно творити добро, любити свого ближнього, бути чесним та справедливим.

Кожного дня проводились спортивні змагання, розважальні конкурси та ігри, по завершенню яких для вихованців організовували солодкий стіл.
Представниками братства незалежних церков та місій ЄХБ України надано матеріальну благодійну допомогу установі в сумі 3000 тис. грн.

Подібні заходи у виховній колонії Волині проводились і раніше. Уже неодноразово представники братства організовували в установі християнські табори, мета яких – проведення духовно-просвітницької роботи серед осіб, що оступились.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: