Вихідні дні засуджених Волині

В установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області проведено ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів із засудженими під час вихідних днів.

Маневицьку виправну колонію №42 відвідали представники релігійних організацій «Адвентисти сьомого дня», «Християни Віри Євангельської». Із засудженими відділень СПС провели лекційні заняття на теми: «Вся правда про наркотики, алкоголь, тютюн», «Негативний вплив алкоголевмісних речовин на організм людини». Також відбувся футбольний матч серед засуджених установи.

Між засудженими відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 відбувся турнір з міні-футболу. В кімнатах виховної роботи були проведені лекційні заняття на теми: «Придбання засудженими продуктів харчування, предметів першої потреби, отримання ними посилок і передач», «Злочин, його види та стадії».

У школі підготовки засуджених до звільнення Ковельської виховної колонії відбулась лекція на тему: «Основи конституційного права, свободи і обов’язки громадян України». Крім того, вихованці зустрілися з представниками громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Сила намірів».

Засуджені господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора зіграли в шахи. В кімнаті психоемоційного розвантаження проведено лекційне заняття: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: