В установах виконання покарань Волині відбулись урочисті заходи з нагоди «Дня знань»

1 вересня 2016 року в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбулись урочисті заходи з нагоди «Дня знань».

«Свято знань» - це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного. Адже знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини.

Як символ початку нового навчального року в установах області пролунав перший дзвінок.

В Луцький слідчий ізолятор з привітанням завітала директор вечірньої (змінної) школи Анжела Масинник, яка привітала учнів з початком нового навчального року, побажала підкорювати нові вершини знань та досягнути омріяної мети.

З нагоди свята вихованців Ковельської виховної колонії привітав начальник управління, полковник внутрішньої служби Олександр Герасимчук, побажавши успіхів у здобутті знань, ветеран кримінально-виконавчої служби Лев Кралюк, а також завідувач міським методичним кабінетом управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Світлана Верчук.

В усіх установах Волині було проведено Перший урок на тему: «Від проголошення Незалежності до нової України».
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: