Вихідні дні в установах виконання покарань Волині

Протягом вихідних днів в установах виконання покарань та Луцькому СІЗО управління ДПтС України у Волинській області відбулись культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи із засудженими.

Засуджені Маневицької виправної колонії №42 зустрілись з представниками релігійної організації «Українська місія благовістя». Були проведені лекційні заняття на теми: «Негативний вплив алкоголевмісних речовин на організм людини», «Правила поведінки засуджених до позбавлення волі».

Між засудженими Цуманської виправної колонії №84 провели турнір з міні-футболу. По відділеннях СПС відбулись лекційні заняття на теми: «Міжнародні правові акти з питань прав людини та поводження із засудженими. Діяльність європейського суду з прав людини», «Державна реєстрація шлюбу з особами, засудженими до позбавлення волі». В молитовній кімнаті засуджені установи зустрілися із представниками релігійних громад.

До вихованців Ковельської виховної колонії завітали представники громадської організації «Найщасливіша», які провели лекцію на тему: «Якість життя». У школі підготовки засуджених до звільнення відбулось лекційне заняття на тему: «Суб’єкти, заходи та послуги соціального патронажу звільнених осіб».

Серед засуджених господарчої обслуги та арешту Луцького слідчого ізолятора відбулися змагання з міні-футболу. В кімнаті психоемоційного розвантаження проведено лекційне заняття: «Дотримання встановленого порядку взаємовідносин засуджених з персоналом та визначеної законодавством відповідальності за погрози або насильства працівника правоохоронного органу».

В усіх установах області проведені інформаційні години про останні події в країні та світі. У вільний час засуджені читали пресу, художню літературу, а також переглядали телепередачі.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: