В Ковельському МРВ КВІ проведено захід для неповнолітніх осіб під назвою «Обери свою професію»

05 вересня 2016 року в приміщенні Ковельського центру зайнятості, на чолі з начальником відділу активної підтримки безробітних Олександром Чорним, за участю провідного юрисконсульта Ковельського міськрайонного центру зайнятості Антона Хомича, заступника начальника Ковельського МРВ КВІ Маргарити Чуль та інспектора Юлії Мацюк був проведений захід для неповнолітніх підоблікових «Обери свою професію».

Основною метою заходу було спонукати дану категорію громадян здобути певну спеціальність за допомогою центру зайнятості та в подальшому допомогти у працевлаштуванні.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олександр Чорний запропонував присутнім ознайомитися із загальними характеристиками професій, в яких детально розписано рівень заробітної плати, вільні вакансії, а також вказані навчальні заклади, де можна здобути вибрану особою професію.

Також підобліковим продемонстрували відеоролик про Одеський центр професійно-технічної освіти державного центру зайнятості, який дає можливість навчатись та здійснювати перепідготовку безробітних за такими галузями як промисловість, будівельна галузь, сфера послуг та інші.

у якому є можливість навчатися близько 400 особам.

На закінчення заходу начальником відділу активної підтримки безробітних була проведена екскурсія центром зайнятості.

Інспектор
Ковельського МРВ КВІ
Олена Дмитрук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: