Підоблікових Луцького МРВ КВІ ознайомили з можливостями професійного навчання та працевлаштування

5 вересня 2016 року фахівцем Луцького районного центру зайнятості, спільно з працівниками Луцького МРВ КВІ управління ДПтС України у Волинській області, було проведено профінформаційний груповий захід з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Присутніх ознайомили із загальними питаннями зайнятості та станом ринку праці, надали консультаційні послуги та поінформували щодо можливості їх працевлаштування.

В межах укладеної угоди про співпрацю між відділом кримінально-виконавчої інспекції та центром зайнятості проводяться спільні заходи, спрямовані на ознайомлення громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з основними напрямками соціальної політики держави щодо працевлаштування, про стан ринку праці регіону, можливості професійного навчання, перспективи працевлаштування на постійну чи тимчасову роботу.

Провідний юрисконсульт Луцького районного центру зайнятості О.Ярощук надала засудженим інформацію про актуальні вакансії, основні вимоги, які висувають роботодавці до найманих працівників. Для ознайомлення з умовами праці продемонструвала презентації ринко утворюючих підприємств.

Також засуджених було ознайомлено з можливістю навчання та підвищення кваліфікації, отримання ваучера, підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями. Роз’яснено про можливість брати участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, що організовуються за сприяння служби зайнятості.

Інспектор Луцького МРВ КВІ
Н. Догойда
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: