Реальна ціна на газ – 140 доларів, а людям його продають удвічі дорожче
Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко очікує перемоги в суді, який розглядатиме позови до уряду та НРКЄ щодо підвищення ціни на природний газ і централізоване опалення. Про це вона сказала в програмі «Велике інтерв’ю з Євгеном Кисельовим» на телеканалі «NewsOne».

Народний депутат не сумнівається, що суд ухвалить справедливе рішення, адже ні Кабінет міністрів, ні комісія НКРЄ не мали права підвищувати вартість газу та послуг централізованого опалення, якщо діють ринкові ціни.

– За формульною ціною імпортований природний газ коштує 140 доларів за тисячу кубічних метрів, споживачам продають його удвічі дорожче. Газ вітчизняного видобутку – 72 долари. Справедлива ринкова ціна за тисячу кубічних метрів вітчизняного газу має становити 82– 92 долари і 180 доларів – імпортованого, – пояснила Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що торік НАК «Нафтогаз України» отримав 22 мільярди гривень прибутку. Ці гроші він вийняв із кишень українських громадян, адже не займається ні добуванням природного газу, ні його транспортуванням, а лишень перекладанням паперів.

– Кошти корумповані чиновники переводять на офшорні рахунки. Щоб вони перестали заробляти на людях, треба їх прибрати з кабінетів разом із корумпованими маріонетковими політиками, які зловживають владою, – вважає лідер фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Юлія Тимошенко.