Профілактичний захід з учнями Старовижівського професійного ліцею

Психологічний тренінг з неповнолітніми підобліковими

Начальником Старовижівського РС КВІ управління ДПтС України у Волинській області Віталієм Дяком, фахівцем з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації Юрієм Хлопуком, спільно із начальником служби у справах дітей Старовижівського РДА Т.В.Люклянчук та фахівцем із соціальної роботи Старовижівського РЦ СССДМ Юлією Мазурик проведено психологічний тренінг із неповнолітніми підобліковими.

Аналізуючи питання злочинності серед підоблікових Старовижівського РС КВІ, працівники сектору звернули увагу на причини, що спонукали засуджених до скоєння злочинів. Підоблікові не могли самостійно вирішити власні проблеми, задовільнити потреби, знайти шляхи вирішення проблем в молодіжному середовищі.

Перебуваючи у стані глибокого безвиходу, самотності, розчарування шукали найпростіший шлях їх подолання – вчинення правопорушень.

Тому, подібні заходи є важливими. Їх проведення допоможе підобліковим уникнути правопорушень і стати на шлях виправлення.

Фахівець(з питань соціальної
роботи із суб’єктами пробації)
Старовижівського РС
Юрій Хлопук

08 вересня 2016 року в Старовижівському професійному ліцеї, за участю начальника Старовижівського РС КВІ Віталія Дяка, директора Старовижівського професійного ліцею А. Хлопука, старшого інспектора ювенальної превенції Я.Кислюка, начальника служби у справах дітей Старовижівського РДА Т.Люклянчук відбувся лекторій щодо підліткової злочинності.

Учні ліцею були ознайомлені із законами, загальноприйнятими нормами поведінки, своїми обов’язками перед суспільством.

Подібні заходи проводяться з метою відповідальності неповнолітніх за свої дії, виробленням у них правової свідомості, що, в свою чергу, зможе утримати їх у майбутньому від скоєння злочинів.

Фахівець (з питань соціальної
роботи із суб’єктами пробації)
Старовижівського РС КВІ
Юрій Хлопук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: