Підобліковим Володимир-Волинського МРВ КВІ надали консультації щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги

Працівниками Володимир-Волинського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Волинській області, спільно з Володимир-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, проведено консультаці для осіб, що перебувають на обліку.

Підоблікових було ознайомлено з порядком звернення громадян для отримання безоплатної вторинної правової допомоги, з умовами надання правових послуг, процедурами призначення адвоката, з випадками відмови у наданні безоплатної допомоги та тим, чи має особа, отримуючи безоплатну вторинну допомогу, платити за це.

Підоблікові, в свою чергу, ставили питання представникам даної служби щодо вирішення своїх власних проблем юридичного характеру.

По завершенню консультації присутні отримали буклети з додатковою інформацією про соціальну програму Уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав.

Фахівець (з питань соціальної
роботи із субۥ'єктами пробації)
Володимир-Волинського МРВ КВІ
Людмила Жвавець
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: