Працівниками оперативного відділу, спільно з відділом охорони Маневицької виправної колонії (№ 42), попереджено спроби передачі заборонених предметів засудженим

Останнім часом активізувались протиправні наміри осіб щодо доставки заборонених предметів до установ виконання покарань області. Вже у вересні працівниками Маневицької виправної колонії управління ДПтС України у Волинській області (№ 42) попереджено 3 спроби доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.

Так, 02 вересня 2016 року, в ході реалізації оперативної інформації працівники оперативного відділу затримували особу, котра намагалась здійснити перекид (близько 03 год. 35 хв.) на дільниці зовнішньої забороненої зони Маневицької виправної колонії (№42) пакунка, обгорнутого прозорою клейкою стрічкою з невідомим вмістом. Незважаючи на вжиті заходи особі вдалось втекти, проте посилка так і не потрапила до зони, її на стежці працівників інженерно-технічних засобів охорони виявили працівники відділу охорони установи. В ході огляду вмісту пакунку працівниками поліції було виявлено 9 пігулок в заводській упаковці з написом «SUBUTEX», шприц медичний об’ємом 10 см3, наповнений рідиною коричневого кольору невідомого походження, подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору, речовина рожевого кольору невідомого походження, три пігулки в заводській упаковці з написом «Suppastun», грошові кошти в сумі 100 (сто) гривень та дві сім-карти мобільного оператора «Vodafon».

По даному факту було викликано працівників СОГ Маневицького ВП ГУНП України у Волинській області.

Того ж дня близько 17 год. 45 хв. працівниками оперативного відділу Маневицької виправної колонії (№ 42) в ході реалізації оперативної інформації в смт. Маневичі по вулиці 1-го Травня поблизу Маневицької виправної колонії (№ 42) було затримано громадянина М. жителя смт.

Маневичі, який мав намір вчинити перекид заборонених предметів на виробничу територію установи.

За даним фактом було викликано СОГ Маневицького ВП ГУНП у Волинській області, які по прибуттю виявили та вилучили приховані у спідній білизні громадянина М. пакунок, обмотаний прозорою клейкою стрічкою, у якому знаходились три з половиною пігулки білого кольору з надписом «В-8» в заводській упаковці з наявним надписом «SUBUTEX».

8 вересня 2016 року попереджено чергову спробу доставки заборонених предметів шляхом перекиду через основну огорожу.

Так, близько 22 год. 45 хв., на дільницю внутрішньої забороненої зони виправної колонії невідома особа здійснила перекид пакунка, обгорнутого прозорою клейкою стрічкою, з невідомим вмістом. По даному факту було викликано працівників СОГ Маневицького ВП ГУНП України у Волинській області. В ході огляду вмісту пакунку працівниками поліції було виявлено подріблену речовина рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожу на наркотичний засіб – канабіс.

Сектор оперативно-розшукової роботи управління
ДПтС України у Волинській області
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: