Підобліковим розповіли про надання безоплатної вторинної правової допомоги

12 вересня 2016 року в приміщені Турійського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Волинській області відбулась робоча зустріч начальника сектору Валентина Карпука, заступника начальника відділу Турійського бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдана Гута з особами, які перебувають на обліку в інспекції.

В ході зустрічі підобліковим надано роз’яснення стосовно надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги. Богдан Гут пояснив присутнім хто має право на безоплатну правову допомогу, які правові послуги включає безоплатна правова первинна та вторинна допомога, хто є суб'єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу.

По завершенню зустрічі між з Богданом Гутом та Валентином Карпуком, на підставі підписаного напередодні меморандуму про взаємодію та співпрацю, було прийнято рішення щодо проведення спільних правороз’яснювальних заходів та прийомів громадян на постійній основі.

Начальник Турійського РС КВІ
підполковник внутрішньої служби
Валентин Карпук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: