В Луцькому МРВ КВІ відбувся захід із залученням представника центру зайнятості

14 вересня 2016 року в Луцькому МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області відбувся захід, із залученням представника Луцького міського центру зайнятості, з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Представник Центру ознайомила підоблікових осіб із загальними питаннями зайнятості, станом ринку праці, можливостями офіційного працевлаштування та навчання. Розповіла про основні напрямки соціальної політики держави щодо працевлаштування на постійну та тимчасову роботу.

По завершенню заходу працівники відділу кримінально-виконавчої інспекції – інспектор Марія Зайцева, психолог Олена Ярмолюк та фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Наталія Шулипа – продемонстрували присутнім відеоролик про шкідливість алкоголю та наркотичних речовин під назвою: «Вся правда про алкоголь».

Підоблікових попередили про наслідки вживання алкоголевмісних речовин та наголосили, що відмовившись від шкідливих звичок, можна отримати шанс на довге та здорове життя як для себе, так і для майбутніх поколінь
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: