На сьогодні поширине явище – це надбале ставлення до свого здоров’я, нехтування здоровим способом життя. А потім з подивом виникають питання: «А де ж воно таке взялося?» Тільки коли людина сама щось зрозуміє, тоді й буде виконувати це. І скільки б разів не повторювати, що те чи те некорисне, поки на власній шкурі не перевіриш, то діла не буде.

Власне, чому я це сюди пишу. Буквально нещодавно, в неділю, стала свідком неприємної ситуації. Коли група молодиків у потязі курили. Так, як я на дух не переношу цього запаху, то й і не могла залишити це поза увагою.

А потім мільйони нарікань на лікарів, на рідних і середовище. Ми, перш за все ми створюємо самі собі проблеми, а ніхто інший. Ми обираємо, який спосіб життя вести, яку їжу вживати і як проводити свій вільний час.

Тому, слід розпочати з себе і замінити негативні звички хорошими. Звичайно, на перший погляд важко це зробити. Треба мати силу волі, характер, щоб не зриватися, але, кажуть, що якщо протриматися 21 день, то тоді дуже швидко звикаєш. І далі це просто буденність, яка колись здавалася неможливою.