Профілактика правопорушень в Ковельському професійному ліцеї

22 вересня 2016 року працівники Ковельського МРВ КВІ управління Державної пенітенціарної служби України у Волинській області Сергій Кедич та Юлія Оліщук провели для першокурсників Ковельського професійного ліцею лекційне заняття на тему: «Знайомство з законом».

Під час заняття працівники інспекції ознайомили учнів із специфікою роботи з неповнолітніми та засадами впровадження пробації як засобу забезпечення безпеки суспільства.

З цікавістю сприймали слухачі інформацію про поняття, ознаки та види злочинів, адміністративних правопорушень, передбачених за них покарань, приймали активну участь в обговоренні причин та наслідків протиправної поведінки, наводили приклади, висловлювали власне бачення проблеми. Підвищення рівня обізнаності підлітків в правових питаннях – один із найперспективніших шляхів виховання законослухняних громадян суспільства. Тому колектив відділу кримінально-виконавчої інспекції планує й надалі проводити планомірну роботу в цьому напрямку.

Інспектор
Ковельського МРВ КВІ
Олена Дмитрук
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: