Протягом вихідних днів в установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області відбулося ряд культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів.

Засуджені Маневицької виправної колонії №42 зустрілися з представниками релігійної організації «Українська місія благовістя». Були проведені радіолекції з роз’яснення основ Кримінально-виконавчого законодавства України та правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань. Між засудженими було проведено змагання з настільного тенісу.

Серед засуджених відділень №1, №2, №3 Цуманської виправної колонії №84 провели турнір з міні-футболу. В кімнатах виховної роботи відбулися лекційні заняття на теми: «Порядок застосування до засуджених стягнень та заохочень», «Розпорядок дня в установах виконання покарань». Також засуджені мали змогу зустрітися із священнослужителями УПЦ.

Не менш насиченими виявилися вихідні дні для вихованців Ковельської виховної колонії. У школі підготовки засуджених до звільнення відбулось лекційне заняття на тему: «Повноваження уповноважених органів, що проводять соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю щодо здійснення соціального патронажу». Крім того в установу завітали представники релігійної організації «Ковчег», які провели лекцію на релігійну тематику.

У Луцькому слідчому ізоляторі проводилась інформаційна година про останні події країни та світу, засуджені господарчої обслуги мали змогу ознайомитися із новими надходженнями періодичної преси. В кімнаті психоемоційного розвантаження провели лекційне заняття на тему: «Різдво Пресвятої Богородиці».