Відомо, хто очолить партію Національний Корпус на Волині

У Києві відбувся перший з’їзд політичної партії «Національний Корпус», яку утворили на основі азовсього руху. Партію очолив нардеп Андрій Білецький, волинською обласною партійною організацією керуватиме екс-боєць полку АЗОВ Андрій Д’яченко.

Про це стало відомо 14 жовтня.

Д’яченко розповів, що демобілізувався лише 1 вересня, а тому тепер може бути членом партії. «На зборах хлопці одноголосно довірили мені почесне право бути головою осередку. На Волині зараз є 16 людей, які увійшли до складу партійного осередку, та близько сорока прихильників, які поки не увійшли до її лав», ‒ додав політик.

Щодо офісу новоствореної партії на Волині, то поки це питання не вирішене, адже Цивільний Корпус АЗОВ продовжуватиме свою діяльність і надалі використовуватиме приміщення. Проте, за словами Д’яченка, у разі необхідності його можна буде знайти там.

Щодо планів партії, то її мета – реалізація політичної програми та у перспективі ‒ боротьба за владу. «Це не означає, що ми через два тижні будемо балотуватися чи вимагати виборів. Ми розбудовуватимемо мережу та готуватимемося до місцевих виборів», ‒ зазначив очільник осередку.

На Волині Цивільний Корпус має потужні представництва у Ковелі, Володимирі-Волинському та Нововолинську, є ініціативні групи у Любешівському та Рожищенському районах. Саме на основі активістів Цивільного корпусу, які побажали бачити себе у політичній площині, будуть створювати політичні осередки.

Водночас деякі активісти в подальшому вибрали формат роботи у громадській організації, тож цивільний корпус продовжить діяти.

Заступником Д’яченка по партії стане очільник Цивільного Корпусу «АЗОВ» Волинь Олександр Дмитрук.

Під час зʼїзду партії у Києві були присутні 13 делегатів із Волині. Шляхом голосування обрали голову партії та його заступників:першим заступником став Назарій Кравченко, заступником – Микола Кравченко.


#НаціональнийКорпус #Цивільний_Корпус_АЗОВ #Волинь #Луцьк #АЗОВ #полк_АЗОВ
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: