Важливою складовою комунально-побутового забезпечення засуджених в установах виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби України є лазне-пральне обслуговування. З метою покращення та вдосконалення умов тримання осіб позбавлених волі, в Ковельській виховній колонії введено в експлуатацію відремонтоване приміщення для миття лазне-прального комплексу.

Загалом власними силами установи проведено вибірковий капітальний ремонт приміщення з використанням сучасних сантехматеріалів. Повністю замінено системи гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання та електромережі. Проведено улаштування перегородок під душеві сітки. Встановлено металопластикові вікна та двері. Стіни та стеля влаштовані якісною керамічною плиткою. Змонтовано припливно-витяжну систему вентиляції примусового спонукання.

Забезпечення належного санітарно-технічного стану об’єктів житлового та комунально-побутового призначення являється одним з пріоритетних завдань адміністрації установи. Вживаються всі необхідні заходи, направлені на покращення та приведення умов тримання засуджених у відповідність до вимог чинного законодавства, а також дотримання прав людини і громадянина в місцях позбавлення волі.

Сектор ресурсного та інженерного забезпечення
управління ДПтС України у Волинській області