Рейтинг Батьківщини зростає

Якби в Україні найближчим часом відбулися вибори Верховної Ради, то перше місце на них посіла б партія «Батьківщина», а на дострокових президентських перемогла б Юлія Тимошенко.

Про це свідчить результати опитування, проведеного з 4 по 13 листопада 2016 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) у всіх регіонах України (крім окупованої частини Донбасу і Криму). Методом особистого інтерв'ю було опитано 2039 респондентів віком від 18 років і старші.

Згідно з даними соціологів, у разі проведення парламентських виборах в середині листопада, найбільшу підтримку виборців отримала б «Батьківщина» (19,1% серед тих, хто збирається голосувати і визначився). Далі голоси за партії серед тих, хто взяв би участь у голосуванні і визначився, розподілилися б так:13,2% – за «Блок Петра Порошенка»,10,1% – за «Опозиційний блок», 9% – за Радикальну партію О. Ляшка, 8,1% – за партію «За життя», 6,1% – за «Громадянську позицію», 6% – за «Самопоміч», 5,5% – за «Свободу».

За методикою «таємної скриньки», «Батьківщина» отримала б 20% серед тих, хто збирається голосувати і визначився. Далі йдуть БПП (13,3%), Радикальна партія (9,8%), «Опозиційний блок» (9%), партія «За життя» (8,2%), «Самопоміч» (6,0%), «Громадянська позиція» (5.8%), «Свобода» (4,9%).

На ймовірних президентських виборах, згідно цього ж опитування, перемогла б Юлія Тимошенко – за неї готові проголосувати 21,3% українців, які прийдуть на вибори і визначилися, за кого голосувати.

За методикою «таємної скриньки», рейтинг Юлії Тимошенко і, відповідно, розрив між нею і Петром Порошенком стає ще більшим: за Ю.Тимошенко готові голосувати 24% серед тих, хто прийде на вибори і визначився, за П.Порошенка – 17,9%. У разі проведення другого туру президентських виборів Юлія Тимошенко виграла б у Петра Порошенка з відривом у 7%.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: