Згідно з попередніми результатами, «Батьківщина» перемогла на виборах в об’єднаних громадах, здобувши більш як третину депутатських мандатів, які отримали кандидати від партій. Про це повідомила на прес-конференції лідер партії Юлія Тимошенко. Вона зазначила, що у радах об’єднаних територіальних громад працюватимуть 128 «батьківщинівців». Загалом на цих виборах балотувалися 850 кандидатів на посади голів та депутатів ОТГ, які претендували на 410 мандатів.

Юлія Тимошенко також зазначила, що попри заяви Блоку Петра Порошенко про «перемогу» на виборах, кандидати від БПП здобули лише 49 з 410 мандатів, тобто лише близько 12% від загального числа мандатів, які дістали представники від партій.

Лідер «Батьківщини» подякувала всім людям, які підтримали її політичну силу, відзначивши високу явку виборців, що сягнула 60%. Вона зазначила, що «Батьківщина» формуватиме фракції в усіх об’єднаних громадах, де партія здобула перемогу, і відстоюватиме право сіл, селищ та міст районного підпорядкування мати власну дохідну базу. Зокрема пропонуватиме закріпити за ними податок із доходів фізичних осіб та інші бюджетоутворюючі податки. Політична сила виступає також за те, щоб усі громади мали право розпоряджатися землею, яка входить в межі об’єднаних громад.
(За матеріалами сайту «Батьківщина»)