З першими холодами у багатьох з’являється апатія: вже не так приваблюють вечірні прогулянки парком, немає сил і бажання бігати вранці, хочеться більше часу проводити вдома, загорнувшись у теплу ковдру. Ось з останнім навіть не посперечаєшся: дійсно, організму іноді хочеться відпочинку у вигляді повної бездіяльності, але Ви не повинні перетворювати це в звичку на осінній та зимовий періоди. Балуйте себе! Це може бути шматочок улюбленого шоколаду і тістечко, похід в СПА або до косметолога, але Ваш організм найбільше зрадіє якісному масажу.

Як масаж допомагає боротися з сезонною депресією?

Ви могли цього не знати, але ми із задоволенням ділимося фактами:

- процедура масажу збільшує кількість нейротрансмітерів. Звучить страшно, але ці самі нейротрасмиттеры приводять у норму гормональний фон, знижують рівень занепокоєння.

- під час масажу м’язи розігріваються, що забезпечує приплив крові, насиченої киснем, до тканин. Шкіра стає гладкою, пружною і еластичною.

- процедура масажу сприятливо впливає і на Ваше загальне самопочуття: усувається відчуття пригніченості і тривоги, йде сонливість і хочеться більшої активності.

- після масажу, верхній шар епідермісу швидше оновлюється.

Масаж всього тіла в осінній та зимовий період – це прекрасний засіб для підтримки м’язового тонусу. У холодну пору року значно знижується активність, а м’язи втрачають тонус, з’являється більше жирового прошарку. Зниження активності – одна з причин набору ваги в осінній і зимовий періоди. Хіба Ви хочете виявити у себе пару зайвих кілограмів? Часто з настанням першого тепла починається активна «боротьба» за власне ідеальне тіло.

Звичайно, хто не хоче влітку продемонструвати ідеальні форми, але не варто думати, що відновити своє тіло до потрібної форми можна моментально і перед початком сезону. Подбайте про красу свого тіла заздалегідь, і з приходом весни Ви будете задоволені результатом.

Якісний розслабляючий масаж допомагає впоратися з депресією вже з першого сеансу. Коли на вулиці холод, а світловий день значно зменшується, ми автоматично перебудовуємося на цей же лад. З’являється нудьга, сонливість через відсутність сонячних променів і т. д. Процедура розслабляючого масажу позбавить Вас від депресивного стану.

Якщо в вас з'явиться можливість та бажання спробувати масаж та його дію на собі пишіть dariyab2014@ukr.net і ми з вами обов'язково зв'яжемось. Ми знаходимось у м.Ковель.