Декілька правил, які допоможуть прокидатися раніше.

1. Лягти спати до 21-22 годин. Доведено, що людині дуже важливо лягти спати саме до 22 години, так як в цей час організм максимально відпочиває і заряджається енергією. Більшість людей, які лягають спати в 21 вечора з легкістю прокидаюся о 4 ранку, якщо ж лягати в 23 вечора і прокидатися о 6-7 ранку, то відчувають себе невиспаними і втомленими, хоча проміжок сну один і той же.

2. Ніякої їжі як мінімум за 2 години до сну. Добре не їсти після 18 вечора, тобто організм вже уповільнює переварювання їжі і все, що ви з'їдаєте після 18 частково бродить в шлунку всю ніч, і це впливає не тільки на сон, але і на стан організму в цілому.

3. Спати в добре провітрюваній кімнаті. Необхідно, щоб було трохи прохолодно. Забудьте про те, що вас продує або ви захворієте! Якщо вам холодно, накрийтеся ковдрою, але не закривайте вікна на ніч. Під час сну організм насичується киснем і якщо цього не відбулося, то весь день будете позіхати і хотіти спати.

4. Позбавтеся від світних приладів в кімнаті. Вважається, що мозок під час сну вловлює світіння, що так само впливає на якість сну.

5. Спіть без одягу. Будь-який одяг до певної міри сковує вільні рухи тіла, дайте шкірі максимально відпочити і провітриться, ви ще встигнете походити одягненими цілий день.

6. Душ перед сном. Постарайтеся прийняти теплу ванну. Це не тільки розслабить ваше тіло, але і змиє енергетику, яка на вас повисла за день. Обполіскуючись з головою, ви відчуєте як думки посвіжішали.

І пам'ятайте, хороший сон це продуктивний день. Хто раніше встає, той більше встигає. Ну і звичайно не забуває про ранкову розминку тіла.